KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14624380
nr 1462 4380
Thage Nordholm
(1927-1990), Sverige
Signerad, hus. Akvarell, bildmått: 19x27cm, yttermått inklusive ram: 30x38cm
Thage Nordholm, svensk målare född 1927, död 1990.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 april 2022
kl 18:54:15
22/4 15:17:01
Lis Husberg (f. 1920)